1. pl
  2. en

Aleksander Rychlik

OPINIE KLIENTÓW

O MNIE

"Najlepszy trener personalny,

który dostosuje trening idealnie
do Twoich potrzeb! "

Monika

"Najlepszy trener personalny,

który dostosuje trening idealnie
do Twoich potrzeb! "

Monika

"Najlepszy trener personalny,

który dostosuje trening idealnie
do Twoich potrzeb! "

Nazywam się Aleksander Rychlik. Od 2012 r. pracuję jako trener personalny, działam głównie na terenie Warszawy, jednocześnie prowadzę konsultacje online. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, także cudzoziemcami posługującymi się językiem angielskim. Liczne grono zadowolonych klientów jest źródłem mojej satysfakcji, z drugiej zaś strony motywuje mnie do pracy nad sobą i stałego podnoszenia trenerskich umiejętności.

Sport jest moją pasją, którą chętnie zarażam innych. Uprawiałem go w dzieciństwie, potem wyczynowo w szkole mistrzostwa sportowego i przez pięć lat studiów. Byłem członkiem kadry narodowej w taekwondo olimpijskim, zdobywałem medale na mistrzostwach Polski i ważnych imprezach międzynarodowych. Po zakończeniu kariery w taekwondo zacząłem trenować brazylijskie ju-jitsu oraz MMA, w tych dyscyplinach także mam na swoim koncie znaczące sukcesy. Nie da się ukryć, że sporty walki to mój konik, krąg moich zainteresowań jest jednak znacznie szerszy.

Wiedza i umiejętności, które posiadam, w dużym stopniu są rezultatem mojej długoletniej kariery zawodniczej. Lata spędzone w salach treningowych całej Europy oraz współpraca z najlepszymi fizjoterapeutami, psychologami sportu i trenerami różnych dyscyplin (także: gimnastyki, lekkiej atletyki, podnoszenia ciężarów, boksu, kick boksingu) sprawiły, że wiem, jak w sposób bezpieczny, a jednocześnie skuteczny osiągać cele wskazane przez klienta.

+48 608 619 695

aleksanderrychlik@gmail.com

Polityka prywatności

Wykonanie: Adam Rychlik - Wytwórnia
Projektów Wartościowych ,    adamrychlik7@gmail.com