1% z podatku dla niepełnosprawnego chłopca

Fundacja „Otwarte ramiona”

Cel szczegółowy: MAZUŚ BARTŁOMIEJ
Nr KRS: 0000142952
Pomoc człowiekowi w potrzebie
13 marca 2022

Prośba o 1% dla Bartka 

Szanowni Państwo!

 

Być może są wśród Państwa osoby, które nie podjęły jeszcze decyzji, na jaki cel przeznaczyć 1% swojego podatku dochodowego lub nie korzystały do tej pory z tej możliwości. Właśnie takich osób poszukuję, żeby poprosić je o pomoc dla mojego kolegi Bartka Mazusia.

Zdaję sobie sprawę, że ważnych celów społecznych jest wiele, wiem też, że plakaty z apelem o wsparcie budzą często nieufność i obawę o oszustwo (sam tak mam), dlatego postanowiłem włączyć się do sprawy i poręczyć za uczciwość Bartka, który przedstawił swoją sytuację w dołączonej ulotce.

Znam Bartka osobiście i wiem, że wszystko, co zostało zawarte w jego ulotce jest prawdą. W dodatku, jakby opisanych problemów było mało, Bartkowi niedawno zmarła mama. Chłopak i jego tata to dobrzy, mili i bardzo skromni ludzie, którzy żyją w naprawdę trudnych warunkach, walcząc każdego dnia z przeciwnościami losu. Bartek wymaga stałej opieki, co powoduje, że jego tata nie może podjąć pracy w normalnym wymiarze. Poza tym Bartek prawie nie wychodzi z domu, bo mieszka w bloku bez windy. Naprawdę podziwiam tę rodzinę za to, że daje sobie z tym wszystkim radę. Takim ludziom warto pomagać. Bartek i jego tata nie potrafią prosić i walczyć o swoje, dlatego ja proszę w ich imieniu.

 

Z całego serca dziękuję za każdy pozytywny odzew.

 

                                                                         Aleksander Rychlik

  1. pl
  2. en

Aleksander Rychlik

+48 608 619 695

aleksanderrychlik@gmail.com

Polityka prywatności

Wykonanie: Adam Rychlik - Wytwórnia
Projektów Wartościowych ,    adamrychlik7@gmail.com