10 lutego 2022

Zimowe zgrupowanie Monsters w Olsztynie 29.01.22 - 4.02.22

Podczas zgrupowania w stolicy Warmii i Mazur zajęć sportowych było dużo i to nie tylko z własnym trenerem. W treningu otwierającym obóz uczestniczył pan Artur Niedźwiecki, właściciel udostępnionej Monstersom nowoczesnej sali sportowej, który od wielu lat doskonali kung fu w Szkole Chińskich Sztuk Walki Shaolin w Olsztynie. Pan Artur zademonstrował adeptom swoje imponujące umiejętności z zakresu akrobatyki. Zachęcał do odważnego wyznaczania sobie celów i wytrwałości podczas ćwiczeń. Jego sprawność jest najlepszym dowodem na to, że znane powiedzenia „ćwiczenie czyni mistrza” ma sens.

Kolejnym ciekawym wydarzeniem było seminarium BJJ, w czasie którego Monstersi poznali pana Tomasza Arabasza - posiadacza czarnych pasów w brazylijskim jiu-jitsu i judo. Wspólny trening z dziećmi z Klubu Berseker's Team Olsztyn dostarczył wielu wrażeń i satysfakcji. Można było nauczyć się kilku nowych technik w parterze, a także porównać swoje umiejętności  w ćwiczeniach z innymi partnerami.

Takie spotkania z pasjonatami sztuk walki to szansa na wzmocnienie motywacji i na poszerzenie własnych horyzontów myślowych. Warto z takich możliwości korzystać.

Obszerna relacja z wydarzeń podczas zgrupowania w filmie.

  1. pl
  2. en

Aleksander Rychlik

+48 608 619 695

aleksanderrychlik@gmail.com

Polityka prywatności

Wykonanie: Adam Rychlik - Wytwórnia
Projektów Wartościowych ,    adamrychlik7@gmail.com